Jose Mourinho’dan Transfer Açıklaması Geldi

Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de teknik direktör Jose Mourinho, milli takımdan dönen futbolcular ve transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. Mourinho’nun açıklamaları şöyle;

“HİÇ OLMADIĞIM KADAR MOTİVE HİSSEDİYORUM”

“Kendimi çok mutlu ve motive hissediyorum. Hiç olmadığım kadar motive hissediyorum kendimi. Çalışmalarımıza takımın yarısıyla başlayabildik sadece kolay değil. 2 hafta içerisinde de Şampiyonlar Ligi ön elemesi başlayacak. Biz elimizdeki oyuncularla çalışmamızı en iyi şekilde sürdürüyoruz.”

“HER ÇALIŞTIĞIM KULÜP BENİM İÇİN MEYDAN OKUMAYDI”

“Kariyerimdeki her çalıştığım kulüp benim için meydan okumaydı. Sorumluluklarımı biliyorum. Çok iyi bir şekilde karşılandım burada. Kulübün şartları çok iyi. Sportif direktörümüz çok iyi. Hedefimiz 35 milyon Fenerbahçe taraftarına özledikleri mutlulukları vermek.”

“EN İYİ OYUNCULARIMIZI SATMAYACAĞIZ”

“Başkanımız yaklaşımı konusunda mesajını direkt bir şekilde verdi. Kulübün gelişmesini istiyor. Kulübün gelişmesi demek en iyi oyuncularımızı satmamak demek. Bu konuda net mesajını verdi.”

“TRANSFER PAZARINDA NELER İSTEDİĞİMİZİ BİLİYORUZ”

“Benim için şu anda en öncelikli durum oyuncuların takımlarına geri dönmesi. Bugün Livakovic ve Szymanski ilk antrenmanlarına çıkacak. Çağlar Söyüncü ilk topla antrenmana çıkacak. Tadic çarşamba günü dönüyor. Biz transfer pazarında neler istediğimizi biliyoruz. İlk oynayacak olduğumuz Lugano maçında en iyi durumumuzda olmayacağız ama evimizde oynayacağımız ikinci maçta taraftarımız tribünleri dolduracaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir