Avrupa’da Ferdi Kadıoğlu savaşı! İşte milli yıldızı tribünden izleyen 8 kulüp

Fenerbahçe’nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu göz kamaştıran performansıyla EURO 2024’ün en çok konuşulan isimlerinden.   Dev turnuvada sergilediği koyduğu oyunla Avrupa’nın önemli kulüplerini de peşine taktı. Ay-Yıldızlı ekibin dinamosu İspanyol basınının manşetlerini süsledi.

‘BENZERİ OLMAYAN BİR ÖRNEK’

Yapılan haberlerde şu ifadeler kullanıldı: Arda Güler, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Yıldız ya da Merih Demiral’ın olduğu bir takımda öne çıkmak kolay bir iş değil. Hele beş büyük ligden birinden uzakta oynamak daha da zor. Fenerbahçe oyuncusu Ferdi Kadıoğlu’nun durumu, EURO 2024’te eşi benzeri olmayan bir örnek olarak gösterilebilir.

Salı gecesi oynanan Avusturya karşılaşmasında ise Ferdi’yi 8 kulübün temsilcileri tribünden canlı gözle takip etti. Avusturya karşısında en çok ikili mücadele kazanan, en çok top kapan, en çok sahipsiz top kazanan oyuncu olan Ferdi, scoutları kendisine hayran bıraktı.

FERDİ’Yİ RADARINA ALAN 8 KULÜP BELLİ OLDU

42 kilometreyle dördüncü maçlar sonunda EURO 2024’ün en çok koşan futbolcusu olan 24 yaşındaki sol beki, tribünden, Stuttgart, Bayer Leverkusen, Arsenal, West Ham United, Fulham, Wolverhampton, Atletico Madrid ve Valencia’nın temsilcileri izledi. 

EN AZ 35 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ 

Ferdi Kadıoğlu’nun EURO 2024’te sergilediği performans sonrasında taliplerinin ve bonservisinin artması Borussia Dortmund’a geri adım attırdı. Alman basınına yansıyan haberlere göre; Dortmund, F.Bahçe’nin istediği miktarı çok buldu ve bu nedenle transferden vazgeçti.

Fenerbahçe, Ferdi için 35 milyon euronun altındaki teklifleri değerlendirmeyecek.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir